Sekundy
Szukaj
ZWYCIĘSTWA BABICKICH BADMINTONISTÓW

Udostępnij:

W Ogólnopolskim Turnieju Milenium Open rozegranym pod koniec listopada br., w grze pojedynczej dziewcząt do lat 15 zwyciężyła Izabella Kamola z UKS Badminton Stare Babice, pokonując w finale Paulinę Wudarską z Sarbic (woj. wielkopolskie).

W grze podwójnej w tym turnieju zwyciężył debel dziewcząt Izabella Kamola wraz z Magdaleną Łuczak (Hubertus Zalesie Górne) a drugie miejsce w tej grze zajęły Julia Miśko, grająca w parze z Anielą Gęsicką.  W tym samym czasie zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice startowali w Grand Prix Mazowsza, w którym medalowe miejsca zdobyli: w kategorii do lat 8 chłopców 1 miejsce zajął Stanisław Głowacki,

a Aleksander Tracz zdobył 3 miejsce. Kategorię wiekową chłopców do lat 11 wygrał Joachim Tracz,

a 2 miejsce zajął Wiktor Sulwiński.  Dobrze zaprezentowała się Anastazja Kopka zajmując 3 miejsce w grze pojedynczej dziewcząt do lat 13.

To był bardzo udany start młodych adeptów badmintona ze Starych Babic. Do końca roku zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice będą jeszcze startować w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Białymstoku, Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych w Kępnie oraz Młodzików i Juniorów Młodszych w Lubinie. Do tych imprez zakwalifikowało się 6 zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice. Życzymy udanych startów.