MAZOWIECKA LIGA KARATE WKF

W dniu 02-06-2018r. W Ożarowie Mazowieckim odbył się 2-gi turniej karate zaliczany do cyklu zawodów wyłaniających najlepszych zawodników na Mazowszu w 2018r.

W zawodach tych wzięło udział 7 klubów z Mazowsza, w tym 21- osobowa ekipa RENSEI.

Kliku naszych młodych fighterów zadebiutowało na zawodach i to były bardzo udane debiuty.

Wywalczyliśmy 28 medali w tym aż 15 złotych !!!

RENSEI zajął 1. miejsce w klasyfikacji medalowej !

Klasyfikacja medalowa:

1 RENSEI Borzęcin, 15-6-7 (złote-srebrne-brązowe)
2 Atemi Warszawa, 9-13-16
3 UKS Budo Grodzisk Mazowiecki, 3-0-4
4 UKS 5 Funado Piaseczno, 2-0-3
5 Kakimu Warszawa, 1-2-3
6 Grot Chynów, 0-5-4
7 UNSU Ożarów Mazowiecki, 0-3-1

Złote medale dla RENSEI wywalczyli:

Dzienkowska Karolina w konkurencji kata juniorek 2002-2001,

Dzienkowska Karolina w konkurencji kumite juniorek 2002-2001,

Dobrzyński Jakub w konkurencji kata kadetów 2004-2003,

Kacperski Jan w konkurencji kumite młodzików 2006-2005 -45kg,

Wojtkowska Michalina w konkurencji kata żaczek 2008-2007,

Szubski Kasper w konkurencji kata żaków 2008-2007,

Krzywicki Krystian w konkurencji kumite chłopców 2009,

Bartosik Alicja w konkurencji kumite dziewcząt 2010,

Bartosik Alicja w konkurencji kata dziewcząt 2010,

Kęsicki Jakub w konkurencji kumite chłopców 2010,

Kęsicki Jakub w konkurencji kata chłopców 2010,

Przybylińska Katarzyna w konkurencji kumite dziewcząt 2011,

Szłyk Helena w konkurencji kata dziewcząt 2011,

Szłyk Juliusz w konkurencji kata chłopców 2011,

Szłyk Gustaw w konkurencji kumite chłopców 2011.

Srebrne medale zdobyli :

Wereska Hanna w konkurencji kumite młodziczek 2006-2005,

Obłuska Karolina w konkurencji kumite dziewcząt 2010,

Obłuska Karolina w konkurencji kata dziewcząt 2010,

Przybylińska Katarzyna w konkurencji kata dziewcząt 2011,

Szłyk Juliusz w konkurencji kumite chłopców 2011,

Szłyk Gustaw w konkurencji kata chłopców 2011.

Brązowe medale wywalczyli:

Woszczenko Maria w konkurencji kumite kadetek 2004-2003,

Wereska Hanna w konkurencji kata młodziczek 2006-2005,

Jakubik Maria w konkurencji kumite dziewcząt 2009,

Jakubik Maria w konkurencji kata dziewcząt 2009,

Nowakowski Mikołaj w konkurencji kumite chłopców 2009,

Krzywicki Krystian w konkurencji kata chłopców 2009,

Szłyk Helena w konkurencji kumite dziewcząt 2011.

Wielkie brawa dla zawodników i zawodniczek za zaangażowanie na treningach oraz wolę walki na zawodach.

Paweł Dobrzyński